Meble pracownicze

Yan_C

Rozwiązania YAN można spersonalizować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dostępna gama kolorów i materiałów zastosowanych w systemie YAN może wspierać indywidualności, pomóc w wyrażeniu lub odzwierciedlać potrzeby i granice grupy. Aranżując biuro przy wykorzystaniu charakterystycznych paneli city tworzymy nowoczesne, stylowe biuro.

Projekt YAN opiera się na prostej konstrukcji którą kompletować można z szeroką gamą paneli dzielących. W zależności od używanego sprzętu do codziennej pracy biurowej w celu uporządkowania sieci kabli zastosować można szyny montowane pod blatem biurka oraz organizery które z łatwością można zamontować na każdym rodzaju nogi YAN.

Projekt YAN to linia mebli która może być bardzo osobista oraz spełniająca funkcję integrującą z wdziękiem w każdym miejscu pracy. Idea YAN odnajduje się nie tylko w aranżowaniu biur wielostanowiskowych posiada rozwiązania do tworzenia miejsc dla managerów, dyrektorów. W uzupełnieniu ze stołami, panelami dzielącymi zbudować można kompletne i przyjemne biuro.
Galeria zdjęć

Zapytaj o produkt
© Bema Meble 2022 CMS - Created by www.asis.pl

Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!

Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!